WYPADEK NA DK15

Policjanci z Mogilna i Strzelna ustalają okoliczności dzisiejszego (18.04.2020) wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Kolejowej w Strzelnie.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW podczas wyprzedzania uderzył w przyczepę ciągniętą przez jadącego przed nim Forda Galaxy. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby. Apelujemy
o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło dzisiaj (18.04.2020) o godzinie 9:13 na ulicy Kolejowej w Strzelnie stanowiącej ciąg drogi krajowej nr 15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 19-letni mieszkaniec Mogilna w trakcie manewru wyprzedzania, znajdując się już na lewym pasie jezdni stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przyczepę ciągniętą przez jadącego przed nim Forda Galaxy.
W wyniku tego kierujący Fordem 58-letni mieszkaniec Inowrocławia zjechał do przydrożnego rowu po prawej stronie, natomiast kierujący BMW dachował na przeciwległe pobocze. Wszyscy uczestnicy tego wypadku trafili do szpitala. Najbardziej ucierpiała 45-letnia pasażerka BMW, która z obrażeniami kręgosłupa, biodra i nóg została przetransportowana helikopterem LPR do szpitala w Bydgoszczy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Ruch odbywa się zorganizowanymi objazdami:

– jadąc ze Strzelna w kierunku Poznania przez ulicę Cieślewicza i miejscowość Zbytowo.

– jadąc od strony Poznania przez  miejscowości Jeziorki, Bronisław, Rzadkwin.  

Policjanci apelują o rozwagę na drodze. Wsiadając za kierownicę pojazdu pamiętajmy, że w swoich rękach mamy życie i zdrowie zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.
info: KPP Mogilno

2 komentarze do “WYPADEK NA DK15

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.