DARIUSZ CHUDZIŃSKI WSKAZAŁ WICEBURMISTRZA

25 marca podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński na czas trwania pandemii koronawirusa powołał na stanowisko wiceburmistrza Ewę Szadkowską, aktualnie jest pracownikiem referatu oświaty.

Jak powiedział nam burmistrz: Na wypadek gdy burmistrza zabraknie gdyż mogę zostać poddany kwarantannie lub zejść z tego świata, aby zachować ciągłość zarządzania gminą, z dniem dzisiejszym na stanowisko wiceburmistrza powołuję Panią Ewę Szadkowską.
Należy wspomnieć, że po 30 dniach funkcjonowania gminy bez burmistrza “stery” przejmuje zarząd komisaryczny.

3 komentarze do “DARIUSZ CHUDZIŃSKI WSKAZAŁ WICEBURMISTRZA

  • Jaja jakieś. Ile osób było na sesji? Czy nie obowiązuje zakaz organizowania spotkań zebrań? Dlaczego boicie się komisarycznego? Zarząd komisaryczny nie byłby do końca złym rozwiązaniem. To byłoby na pewno z ramienia PiS więc żyłoby się lepiej. Bo za PO to wiadomo drożyzna w gminie gdzie nie spojrzysz. Burmistrzu spokojnie, będzie dobrze. Mówią że złego licho nie weźmie.

    Odpowiedz
    • Blondas zakaz obowiązuje od 25marca a w artykule jest napisane, że sesja odbyła się 25marca. To jest błąd w artykule. Kłania się rzetelność redakcji. Na stronie strzelno.pl nie ma żadnych info na ten temat a po co. Tylko na bipie. Lubię te nadzwyczajne sesje sporo ich ostatnio jeszcze trochę i w nocy będą obradować na szybko.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.