KORONAWIRUS W STRZELNIE ??

Z niepotwierdzonych informacji wynika, iż na oddział wewnętrzny szpitala w Strzelnie, przyjęty został pacjent z podejrzeniem koronawirusa. Niezwłocznie został przetransportowany do szpitala zakaźnego w Bydgoszczy.

Mamy potwierdzoną informację że o godz 17:00 w Starostwie Powiatowym w Mogilnie zbiera się sztab kryzysowy. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA 👉AKTUALNE INFORMACJE O KORONAWIRUSIE W STRZELNIE

7 komentarzy do “KORONAWIRUS W STRZELNIE ??

 • Adekwatnie jest to brak obwodnicy, zjazd dróg w tej miejscowości jest z 3 kierunków i droga przechodzi przez same centrum! Jest to nie do pomyślenia… Obwodnica mogłaby uchronić mieszkańców Strzelna przed migracja ludzi, którzy poruszają się przez ta miejscowość, czy to daje do myślenia władzą? Przecież ludzie przemierzają cała Europę w poszukiwaniu „chleba” i lepszego jutra.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Macie na sto procent potwierdzone informacje. Jeżeli nie to po co siejecie poploch. Zastanówcie się trochę siejecie panikę może nawet nie potrzebnie. Daje się do informacji jak już pewne jest.

  Odpowiedz
  • Panuje grupa. Objawy podobne. A już artykuł że korona . Nie ma badań, żadnych pewności. Po co te propagandy. Wirus jak wirus.

   Odpowiedz
 • Była taka sytuacja ale szpital w strzelnie miał go w d***e kazali mu jechać do Bydgoszczy własnym autem i niech nie p******ą że został przetransportowany

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.