PRZENOSZENIE ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH ZE STRZELNA DO MOGILNA

Jak informuje profil Powiatu Mogileńskiego, w związku z planowanym przenoszeniem oddziałów ze szpitala w Strzelnie do szpitala mogileńskiego, w dniach 9 – 14 marca 2020 r. SZPITAL W STRZELNIE NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ PACJENTÓW.
Jak informuje SP ZOZ, termin ten jest maksymalny i dyrekcja dołoży starań, by w miarę możliwości został on skrócony.

5 komentarzy do “PRZENOSZENIE ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH ZE STRZELNA DO MOGILNA

 • Strzelno idźcie do powiatu inowroclawskiego bo widzicie co robi z Waszym miastem ten wychowanek Leppera.

  Odpowiedz
 • Jest prosty sposób. Wystarczy nie korzystać ze szpitala w Mogilnie. Jeżeli zostaliśmy zmuszeni do tego aby jeździć do szpitala to możemy obrać inny kierunek niż Mogilno. Całkiem nie daleko są szpitale o wiele lepsze od mogileńskiego pod względem wyposażenia jak i kadry. Szpital w Mogilnie nigdy im nie dorówna choćby starosta i dyrektor zozu stanęli na głowie. A wiadomo że pieniądze z NFZ idą za pacjentem. Tak więc wybierajmy lepsze placówki rejonizacji nie ma a powiat niech dokłada sobie do swojego szpitala ile chce. Na cmg24 mi nie opublikowali dwa razy tego komentarza.

  Odpowiedz
   • Tak dokładnie. Do dzisiaj płaczą z powodu utraty władzy. To tuba powiatowego PSLu.

 • A dlaczego u nas apteki nie maja nocnych dyżurów, Ponieważ w szpitalu w Mogilnie aptekę otwiera p. Harasimowicz, i co myśli ze klienci ze Strzelna będą jeździć do mogilna żenada, lepiej jechać do Ina na dworcową o wiele lepiej wyposażona i leki tańsze. Jeszcze ośrodek zdrowia niech zabiorą i po Strzelnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.