Screenshot

KOLEJNY KONCERT W STRZELNIE

Grupa artystów z gdyńskiego Teatru Muzycznego HALS w programie estradowym pod tytułem „Piosenka jest dobra na wszystko” zaprezentuje największe polskie przeboje sprzed wielu lat. Prezentowane utwory są chętnie śpiewane przez widza w każdym wieku oraz udowadniają, że warto iść przez życie z uśmiechem, radością i piosenką.

Z okazji dnia kobiet, w niedzielę 8 marca tego roku o godzinie 17:00, w Domu Kultury w Strzelnie odbędzie się koncert grupy HALS. Prezentowane utwory muzyczne przypominać będą lata 50-te, 60-te i kolejne aż do lat 90-tych ubiegłego wieku. Łączone to będzie z dowcipnym komentarzem, który stworzy muzyczny program estradowy ze sporą ilością satyry. Pośród wielu wykonywanych utworów będzie można usłyszeć takie przeboje jak „Parasolki”, „Dwudziestolatki”, „Do zakochania jeden krok”, „Czarny Alibaba”, czy też „Niech żyje bal”. Interpretacja tych utworów potraktowana będzie z dużym „przymrużeniem oka”, aczkolwiek nie będzie to przeszkadzać, aby odbiorcy mogli dokładnie wsłuchać się w tekst i melodię piosenek. W spektaklu weźmie udział czworo wykonawców – zawodowych artystów: Beata Andraszewicz, Mirosław Rymarz, Jan Mazur oraz Jan Krenc. 

Bilety na koncert można zakupić w Domu Kultury w Strzelnie, mieszczącym się przy ul. Gimnazjalnej 26. Koszt jednego biletu wynosi 5 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeden komentarz do “KOLEJNY KONCERT W STRZELNIE

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.