Photo by Pixabay on Pexels.com

UKRADŁA TOREBKĘ W SZPITALU

55-latka odpowie za kradzież torebki w mogileńskim szpitalu. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie przyszła 72-letnia kobieta, która zgłosiła kradzież torebki wraz  z dokumentami, pieniędzmi i telefonem komórkowym. Pokrzywdzona wyjaśniła, że do zdarzenia doszło na terenie mogileńskiego szpitala. Powstałą stratę oszacowała na kwotę  615 złotych.  

Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Policjanci przejrzeli zapisy ze znajdujących się w pobliżu szpitala kamer miejskiego monitoringu Na ich podstawie wytypowali, iż sprawczynią może być 55-letnia mieszkanka Mogilna. Jak się okazało, to był właściwy trop.  

Kobieta została zatrzymana. W trakcie czynności od razu przyznała się do kradzieży. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

POLICJANCI PRZYPOMINAJĄ:

W miejscach publicznych, gdzie przebywa dużo anonimowych osób, mogą również znajdować się przestępcy. Obserwując potencjalne ofiary tylko czekają na dogodny moment. W jednej chwili mogą nas pozbawić wartościowych przedmiotów czy gotówki. Aby uniknąć takich zagrożeń warto odpowiednio zadbać o nasze dobra i nie pozostawiać ich bez opieki nawet na chwilę. Nasza czujność może zniweczyć plany przestępców. 

info: oficer prasowy KPP w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.