WYNIKI ŚLEDZTWA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W PRZYJEZIERZU

Wracamy do sprawy wypadku, który miał miejsce w sierpniu 2019 r. na trasie Przyjezierze – Inowrocław w miejscowości Miradz, w którym zginęły cztery młode osoby w wieku 17 – 25 lat.

Jak informuje portal ino.online biegli ustalili, że 20-letni kierowca w chwili wypadku poruszał się z prędkością 185 km/h i miał w organizmie 2,06 promila alkoholu.
W wypadku zginęła 18 – letnia kobieta i trzech mężczyzn w wieku 17, 20 i 25 lat. Wszystkie ofiary pochodziły z Inowrocławia, za wyjątkiem 17 – latka.
Prokuratura Rejonowa w Mogilnie, 30.12.2019 r., umorzyła śledztwo ze względu na śmierć winnego, który kierował pojazdem.


Nigdy nie wsiadajmy do samochodu, jeśli mamy choć cień wątpliwości co do trzeźwości kierowcy, a przede wszystkim nie pozwólmy takiej osobie wsiąść za kierownicę.

2 komentarze do “WYNIKI ŚLEDZTWA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W PRZYJEZIERZU

  • Osoba która nie pochodziła z Inowrocławia to 25-latek. Dziewczyna która zginęła tej nocy pół nocy wypisywała do znajomych i prosiła żeby po nią oraz jej znajomych ktokolwiek przyjechał. Kierowca długo się opierał ale nabroili i musieli uciekać.. stało się jak się stało

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.