ZIMOWE PÓŁKOLONIE LEGO® – DOM KULTIRY W STRZELNIE

Dom Kultury w Strzelnie we współpracy z firmą Bricks 4 Kidz przygotował dla dzieci ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu. Zajęcia odbywać się będą od 27-31 stycznia w Domu Kultury w Strzelnie. Koszt uczestnictwa to 250 zł za całotygodniowy turnus, 4h dziennie. Cena obejmuje opiekę doświadczonej kadry animatorów, materiały dydaktyczne, gry i zabawy planszowe, upominek i dyplom dla każdego uczestnika, śniadanie, wodę mineralną i soki, ubezpieczanie NNW.

Zapisy już trwają. Należy zgłaszać udział dzieci na maila: gniezno@bricks4kidz.com. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 785-560-294.

Poniżej przedstawiamy tematy, które będą realizowane podczas zajęć.

MINING&CRAFTING  dla dzieci: +6 lat

Na zajęciach animatorzy pomogą dzieciom odkryć właśnie taki świat, przenosząc części i zespoły z kultowego świata Minecraft’a, który jest grą, polegającą na budowaniu świata za pomocą sześcianów. Dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D Za pomocą klocków LEGO® dzieci stworzą niesamowite światy i wypełnią je postaciami Steve’a, Szkieleta a nawet Endermana. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.