Photo by Pixabay on Pexels.com

LEKARZ BĘDZIE SIĘ SPÓŹNIAŁ DO PRZYCHODNI W STRZELNIE ⁉️

Przedstawiamy dyskusję wicestarosty mogileńskiego Mariana Mikołajczaka, radnego powiatowego Pawła Jankowskiego oraz radnego miejskiego Ryszarda Chudzińskiego. Dyskusja ta odbyła się podczas XIII sesji Rady Miejskiej w Strzelnie, a tematem była sytuacja w przychodni w Strzelnie.

Radni powiatowi, aby przekonać się osobiście jaka jest faktyczna sytuacja z przyjęciami pacjentów do przychodni w Strzelnie osobiście postanowili wybrać się wczesnym rankiem do rejestracji przychodni. Pan Mikołajczak stwierdził że rejestracja przebiega składnie, i że nie potrzebnie pacjenci tak wcześnie przychodzą się rejestrować, i że plotki wśród pacjenów powodują tak wczesne kolejki. Tą samą tezę powiatową postawił również radny Paweł Jankowski.

Innego zdania był radny Ryszard Chudziński, który twierdzi, że często w przychodni nie ma żadnego lekarza, a liczby oczekujących są dużo większe. Na postawione zarzuty odpowiedział wicestarosta twierdząc, że głownym problemem służby zdrowia jest brak lekarzy. Dzięki temu lekarze mogą stawiać warunki, ponieważ często nie ma innego lekarza w zanadrzu.

Całej dyskusji mogą Państwo wysłuchać w materiale poniżej 👇

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.