CO DZIAŁO SIĘ Z WĘGLEM W GMINIE STRZELNO ? CZY TO SPRAWA DLA PROKURATORA ?

Podczas XIII sesji Rady Miasta Strzelna wyszła na jaw sprawa bardzo dużego zużycia węgla w budynkach instytucji podległych Gminie Strzelno.

Burmistrz Dariusz Chudziński poinformował, że radcy prawni zainteresowali się tą niepokojącą sytuacją. Ilości zużywanego węgla są ogromne. Do ogrzania Szkoły Podstawowej w Ciechrzu w poprzednim sezonie grzewczym “zużyto” 60 ton węgla. Podobna sytuacja miała miejsce w budynku Straży Pożarnej i MGOPS przy ulicy Sportowej, gdzie zużyto również około 60 ton węgla.

Cała wypowiedź dotycząca tej sprawy w materiale poniżej👇

Aby uszczelnić system aktualnie kotłownię budynku przy ul. Sportowej obsługuje palacz z Urzędu Miasta. Sprawa aktualnie nie będzie zgłaszana organom ścigania.

5 komentarzy do “CO DZIAŁO SIĘ Z WĘGLEM W GMINIE STRZELNO ? CZY TO SPRAWA DLA PROKURATORA ?

 • Prokurator to się może zainteresować ale radca prawny 🙂 On to może doradzić. Nie ma mocy wykonawczych.

  Odpowiedz
 • pewnie za mało jest procent węgla w sprzedawanym węglu i tyle wychodzi 😀

  Odpowiedz
 • Może węgiel w ogóle nie dojeżdżał do kotłowni, może był tylko na papierze. Szkoda mi strażaków, bo mogą dostać rykoszetem w tej całej nieprzyjemnej sytuacji.

  Odpowiedz
 • Pingback:

 • W Ciechrzu to Szkoła ogrzewa jeszcze Dom Nauczyciela, to chyba trzeba dzielić na dwa albo odliczyć opłaty za ogrzewanie od mieszkańców i wtedy można pokazać ile faktycznie to kosztowało. O tym jakoś sprytnie przemilczano….

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.