PODWYŻKI ZA CIEPŁO

ZEC będący częścią ZGKiM od maja 2019 r. na podstawie przyjętego programu naprawczego dla Strzelna, podnosi opłaty za ciepło dla mieszkańców Osiedla Piastowskiego i bloku przy ul. Michelsona 21.
Cena za jednostkę ciepła i opłata przesyłowa na Osiedlu Piastowskim wzrośnie z 63,50 zł do 68,22 zł brutto, natomiast opłaty stałe wzrosną z 13.369.01 zł do 19.086.91 zł brutto/MW na miesiąc.
Cena ciepła dla mieszkańców bloku przy ul. Michelsona 21 wzrośnie z 63.01 zł. do 68.52 zł. brutto za GJ, natomiast opłata stała wzrośnie z 16.834.40 zł do 18.889.09 zł. brutto za MW na miesiąc.
Mieszkańcy lada moment mogą się więc spodziewać nowych naliczeń.

2 komentarze do “PODWYŻKI ZA CIEPŁO

  • A tak pan burmistrz obiecał w kampanii, że przez 2 lata opłata nie wzrośnie. Pytanie ile wzrosła oplata bloki Bronisław. Dlaczego na piastowskim podnoszą opłatę za ciepło jak bloki nie ocieplone i nasze pieniądze Idą w powietrze. Ogrzewanie bloków trwa 6 miesięcy a płacić będziemy cały rok znowu okradani. najwięcej wzrosła oplata stała to nic nie świadczy o tym ze większy będzie zwrot na wiosnę( jak ktoś oszczędza).

    Odpowiedz
  • A za rok znowu podwyżka bo koszty oczywiście wzrosną… Po cichu spółdzielnia na wszystko się zgadza… Sama spółdzielnia nie chce przejąć kotłowni bo po co mamy mniej płacić jak możemy więcej… Odzyskana droga w oplakanym stanie, kasy za nia nie ma i jie bedzie. Barani biznes się kreci. A mowili że za Guzika źle było. Ch…d…i kamieni kupa…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.