ZUCHWAŁE WŁAMANIA W STRZELNIE – AKTUALIZACJA

Najprawdopodobniej w nocy z niedzieli (10.09.2023) na poniedziałek na terenie Strzelna doszło do kilku prób włamań. Z dotychczas uzyskanych informacji wynika, że złodzieje próbowali się włamać do jednego ze sklepów na Rynku, do apteki oraz budynku poczty. Wkrótce więcej informacji.

AKTUALIZACJA

Do zdarzenia doszło w okresie czasu od soboty 9 września godzina 13:30 do poniedziałku 11 września godzina 6:25. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń w oknie budynku dostał się do części korytarzowej, jednak nie zdążył nic ukraść, bo prawdopodobnie został spłoszony. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu w Strzelnie, którzy prowadzą intensywne czynności  wykrywcze zmierzające do ustalenia osoby lub osób mających związek z tym przestępstwem.

Policjanci zwracają się z apelem do ewentualnych świadków zdarzenia lub osób mogących mieć jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu albo jego sprawcach o kontakt telefoniczny – 47 7527 200. Informacje, nawet te anonimowe można również przesłać w formie elektronicznej na adres mogilno@bg.policja.gov.pl

podkom. Tomasz Bartecki
oficer prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.