UPRAWIAŁ NA BALKONIE MARIHUANĘ

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca Mogilna, który w rozstawionych na balkonie doniczkach uprawiał konopie. Oprócz tego posiadał także 15 gramów suszu marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających oraz uprawy konopi, za co  grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego otrzymali informację, z której wynikało, że na balkonie jednego z mogileńskich mieszkań uprawiane są rośliny przypominające konopie indyjskie. Funkcjonariusze weszli do wytypowanego mieszkania, gdzie na balkonie znaleźli zasadzone w 9 doniczkach rośliny konopi innych niż włókniste oraz woreczki foliowe z suszem roślinnym.

Nielegalne rośliny w rożnej fazie wzrostu i susz w ilości 15 gramów zostały zabezpieczone, a 39-latek trafił na komendę. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Mogilna zarzutów posiadania substancji odurzających oraz uprawy konopi, za co  grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Tomasz Bartecki
oficer prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.