“SBANDIERATORI DI CUIAVIA – NOWY CYRK W NOWYM WYDANIU”

Dom Kultury w Strzelnie z radością ogłasza, że od kilku dni trwa rekrutacja w ramach projektu “Sbandieratori di Cuiavia – nowy cyrk w nowym wydaniu”!

Do udziału w projekcie zaprosimy dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat. Pod czujnym okiem Gwardii Gryfa oraz wielu innych prowadzących, przejdą przez cały proces twórczy!

W ramach projektu odbędą się m.in. dwutygodniowe półkolonie, podczas których uczestnicy będą mieli niebywałą okazję nabyć nowe umiejętności z wielu dziedzin kultury i sztuki, ze szczególnym naciskiem na sztukę Sbandieratori, czyli włoskiej sztuki żonglerki chorągwiami! Dowiedzą się także wiele na temat tańca – zarówno klasycznego jak i współczesnego – aktorstwa czy też muzyki. Atrakcji będzie co nie miara!

Półkolonie odbywać się będą w ramach mediateki, czyli projektu realizowanego we współpracy z Lokalną Grupą Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie LGD: http://lgdsasiedzi.pl/nabory.54.rekrutacja_do_mediateki_centrum_aktywnosci_lokalnej_w_domu_kultury_w_strzelnie.html.

W ramach projektu odbędzie się spotkanie rekrutacyjne, podczas którego eksperci pomogą wypełnić karty zgłoszeniowe oraz udzielą wszelakich informacji na temat projektu. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15.06.2023 w godzinach 8:30-10:30 oraz 16:00-18:00.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

Info: Dom Kultury w Strzelnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.