STAROSTA UNIKA PYTAŃ RADNYCH

Starosta Tomasz Krzesiński kontynuuje unikanie odpowiedzi na pytania od mieszkańców, jak i radnych. Przed świętami starosta mogileński odmówił udziału w Strzelnicy, natomiast aktualnie ucieka się do zwoływania Sesji Rady Powiatu w trybie nadzwyczajnym.

Problem taki zgłaszał wcześniej radny Marian Mikołajczak.

12 kwietnia 2023r. odbyła kolejna sesja Sesja Rady Powiatu Mogileńskiego o charakterze nadzwyczajnym. Od początku objęcia władzy przez obecny Zarząd Powiatu na czternaście sesji siedem miało właśnie charakter nadzwyczajny. Czy Starosta Tomasz Krzesiński ma coś do ukrycia i ucieka przed niewygodnymi pytaniami?

Czy może jednak samorządowcy powinni być otwarci na krytykę i dyskusję również na niewygodne tematy? Podczas sesji głos zabrał radny Waldemar Ciesielczyk, który podkreślił, że istotna jest rozmowa o sprawach mieszkańców, a nie odbieranie jemu głosu przez wiceprzewodniczącego Mirosława Leszczyńskiego.

Jeden komentarz do “STAROSTA UNIKA PYTAŃ RADNYCH

  • A czy burmistrz ma coś do ukrycia, skoro jego buldog posłuszny blokuję ludzi tym samym nie daje możliwości zadawania „trudnych pytań” na strzelnicy??

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.