STRZELNO – 2 TYSIĄCE ZŁOTYCH MANDATU, 14 PUNKTÓW KARNYCH I UTRATA PRAWA JAZDY

23-latka kierująca BMW przekroczyła dozwoloną prędkość o 66 km/h w terenie zabudowanym. Za popełnione wykroczenie kobieta otrzymała mandat karny w wysokości 2 tysięcy złotych i 14 punktów karnych. Straciła też uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Pomimo wzrostu kar za przekroczenie dopuszczalnej prędkości nadal zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Wczoraj (26.03.2023) na ulicy Kolejowej w Strzelnie policjanci mogileńskiej drogówki dokonali pomiaru prędkości kierującej samochodem marki BMW. Kobieta jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 116 km/h, czyli o 66 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy.

23-latka za popełnione wykroczenie otrzymała mandat w wysokości 2 tysiące złotych i 14 punktów karnych. Straciła też uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy lekceważą przepisy. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o korzystanie z drogi w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zgodny z przepisami.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.