CENZURA NA STRONIE POWIATU MOGILEŃSKIEGO

Wczoraj dotarła do nas informacja, iż ukryty został komentarz byłego wicestarosty mogileńskiego Przemysława Zowczaka na stronie FB Powiatu Mogileńskiego w którym napiętnuje nazywanie budynku po byłym szpitalu, szpitalem w Strzelnie.

Jak to ma się do oskarżeń radnego Pawła Jankowskiego i wspierających go popleczników o stosowanie cenzury na naszym portalu ? Asystent moderatora na platformie facebook jest skonfigurowany tak, aby nie było możliwości publikowania postów ze słowami mogącymi obrażać czy gardzić drugą osobą. Na naszym profilu asystent moderatora automatyczne ukrywa komentarze zawierające słowa niestosowne, profili powstałych w nie wcześniej niż 7 dni oraz profili które nie mają żadnych obserwujących i znajomych fake konta w ostatnim czasie.

Komentarz zamieszczony na stronie StrzelnoOnline 16.03.2023. https://www.facebook.com/StrzelnoOnline/videos/158190550478613

W przypadku komentarza Pana Zowczaka nie mam mowy o obrazie uczuć kogokolwiek. Na dzień dzisiejszy można zauważyć, że ukryte są trzy komentarze. Władze powiatu zabrały mieszkańcom szpital do Mogilna i nic tego nie zmieni. Nazywanie budynku przy ul. Powst. Wielkopolskiego szpitalem jest grubym nadużyciem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.