ALFA 99 STRZELNO ULEGŁA ISKRZE BYDGOSZCZ

Nie udał się naszym juniorom młodszym wyjazd do Bydgoszczy, gdzie ulegli miejscowej Iskrze 41:46 (17:21).

Mecz od początku przebiegał pod niewielkie, ale jednak, dyktando gospodarzy, którzy uzyskali 3 – 4 bramkową przewagę i ten stan utrzymywali do przerwy, którą wygrali 21:17.

Druga połowa niewiele zmieniła w obrazie gry, a szczególnie wyniku, który cały czas utrzymywał się na poziomie z pierwszej połowy. Dużo emocji przyniosła sama końcówka, ponieważ mimo że mecz był rozstrzygnięty, to bramka rzucona w ostatnich sekundach przez Szymona Wajdla spowodowała, że w bilansie dwumeczu to my mamy przewagę, co może mieć znaczenie dla końcowej tabeli. Ostatecznie przegrywamy 41:46.

▶️Iskra Bydgoszcz – Alfa 99 Strzelno 46:41 (21:17)

Alfa: J. Wegner – O. Winiarczyk 13 goli (12 min. kary), Sz. Wajdel 10, W. Błochowicz 6 (2), E. Jankowiak 6 (2), T. Piotrowicz 3, Sz. Tomaszewski 2 (2), A. Kwiatkowski 1,

Trener: Bartłomiej Zbytniewski

Kierownik drużyny: Michał Piotrowicz

Sędziowie: Jakub Grzywiński, Mateusz Maćkowiak (oboje Bydgoszcz)