KOLEJNY MANDAT ZA WYPRZEDZANIE NA SKRZYŻOWANIU

Mogileńscy policjanci dzięki udostępnionemu nagraniu z kamery samochodowej ukarali mandatem 36-letniego kierowcę pojazdu Audi A6. Mężczyzna za wyprzedzanie na skrzyżowaniu otrzymał 1000 złotych i 10 punktów karnych. To już kolejne w ostatnim czasie wykroczenie zarejestrowane przez innego uczestnika ruchu drogowego na krajowej 15 w miejscowości Kopce.

Do zdarzenie doszło 28 stycznia 2023 roku o godzinie 14.05. Niebezpieczny manewr zarejestrowała kamera samochodowa innego uczestnika ruchu, który przesłał materiał na skrzynkę „Stop agresji drogowej”, która działa w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy. Widać na nim jak pojazd marki Audi A6 kombi wyprzedza inny pojazd na skrzyżowaniu. Dzięki temu nagraniu mogileńscy policjanci dotarli w miniony czwartek (02.02.2023) do 36-letniego kierowcy. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych oraz dostał 10 punktów karnych.

Nie bądź obojętny, reaguj!

Specjalna skrzynka kontaktowa „Stop agresji drogowej” pomaga wyeliminować z naszych dróg tych, którzy swoją brawurą, bezmyślnością oraz łamaniem przepisów mogą doprowadzić do tragedii.

Kierowco, jeśli posiadasz w swoim aucie „rejestrator jazdy”, czy inne urządzenie, na  którym uwieczniłeś niebezpieczne zachowanie pirata drogowego – prześlij film.

Mogileńscy policjanci przeanalizują nadesłane informacje oraz będą dążyć do ustalenia sprawcy wykroczenia i wyciągnięcia wobec niego konsekwencji.

asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.