CZY OBWODNICA STRZELNA ROZPOCZNIE SIĘ RONDEM W JEZIORKACH ?

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej burmistrz Dariusz Chudziński poinformował, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że planowana obwodnica Strzelna od strony Poznania będzie się rozpoczynać na wysokości miejscowości Jeziorki, gdzie ma powstać rondo. Obecnie jest to najniebezpieczniejsze skrzyżowanie w gminie Strzelno.

Ostatnie konsultacje społeczne odbyły się 27 października 2022 roku w Urzędzie Miasta Strzelna. Było to drugie spotkanie przedstawicieli GDDKiA i firmy projektującej obwodnicę Strzelna z mieszkańcami. W spotkaniu uczestniczył m.in. Wojewoda Kujawsko-Pomorski  Mikołaj Bogdanowicz, Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński, Dyrektor GDDKiA w Bydgoszczy Sebastian Borowiak. Uczestnicy spotkania mogli się dowiedzieć, jak będzie przebiegała obwodnica Strzelna. Zaprezentowano również poszczególne warianty obwodnicy. Więcej informacji w poniższym artykule.

2 komentarze do “CZY OBWODNICA STRZELNA ROZPOCZNIE SIĘ RONDEM W JEZIORKACH ?

  • Mam nadzieje, że zmiana projektu = wydłużenie obwodnicy = większy koszt nie spowoduje, że obwodnica Kruszwicy będzie przed Strzeleńską. Wojewoda napewno czyni starania aby w Kruszwicy było szybko choć wiadomo, że tamta inwestycja jest trudniejsza do realizacji.

    Odpowiedz
    • Wojewoda będzie pchał sprawę obwodnicy Kruszwicy ile się da do przodu bo ida wybory i wypadałoby załapać się na dobrą posadę na kolejne kilka lat.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.