WPADŁ Z NARKOTYKAMI, BO WSZCZĄŁ AWANTURĘ W DOMU

Policjanci z Mogilna zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie haszysz. Mężczyzna wpadł, ponieważ będąc pod wpływem alkoholu awanturował się w domu. Teraz odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

W minioną sobotę (31.12.2022 r.) o godzinie 22:55 policjanci prewencji zostali skierowani na interwencję domową. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Mogilno nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę i jest agresywny w stosunku do swojej matki.

Na miejscu funkcjonariusze zastali 22-letniego awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że ma 1,76 promila w organizmie. Jednak nie był to jeszcze koniec jego kłopotów. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli w jego kurtce zawinięte w folię aluminiową woreczki z brunatną substancją. Po badaniu testerem okazało się, że jest to haszyszo wadze 37,5 grama.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.