ZAGINĄŁ 74-LETNI MIESZKANIEC BŁAWATEK – AKTUALIZACJA, ODWOŁANIE POSZUKIWAŃ

Aktualizacja:

Odwołanie poszukiwań

Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie informuje o zakończeniu poszukiwań 74 – letniego Tadeusza Wojewody.

W nawiązaniu do komunikatu dotyczącego zaginięcia 74 – letniego Tadeusza Wojewody informujmy, że wymieniony w dniu dzisiejszym (15.12.2022) o godzinie 11:30 został odnaleziony przez patrol policji na ulicy Niezłomnych w Mogilnie. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie. W związkuz powyższym poszukiwania Tadeusza Wojewody zostają odwołane.

Mogileńscy policjanci dziękują za pomoc wszystkim mediom i osobom, które zaangażowały się w poszukiwania mężczyzny.

asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie poszukują 74-letniego Tadeusza Wojewody, który opuścił miejsce swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązując kontaktu z członkami rodziny. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy widzieli mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu.

Wczoraj (14.12.2022) policjanci mogileńskiej komendy przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 74-letniego Tadeusza Wojewody. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że mężczyzna po południu opuścił miejsce swojego zamieszkania i udał się rowerem w kierunku Mogilna. Ostatni raz był widziany o godzinie 15:30 w miejscowości Białotul.

Zaginiony to:

Tadeusz Wojewoda lat 74 zam. Bławatki gm. Strzelno

Rysopis:

Wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, oczy szare, włosy krótkie siwe, uszy duże lekko odstające, miewał stany depresyjne.

Mężczyzna ubrany był w czapkę koloru popielatego typu „uszatka”, zimową kurtkę koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru ciemno – niebieskiego, buty zimowe.

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 74-latka, proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 7527 200 lub osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Mogilnie przy ul. Rynek 6.  

asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.