SPEKTAKL “OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

Dom Kultury w Strzelnie ma zaszczyt zaprosić na spektakl „Opowieść Wigilijna”, na podstawie opowieści Charlesa Dickensa, który odbędzie się w nadchodzący czwartek, 15.12.2022, o godzinie 19:00 w Klubie Senior+ przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie.

„Opowieści Wigilijnej” nie trzeba nikomu przedstawiać, jednakże nasza strzeleńska aranżacja może okazać się czymś nowym i niespodziewanym! W spektaklu wezmą udział:

Miriam Dopierała w roli Panny Scrooge, Tina Skowron w roli siostrzenicy, Martyna Bartunek w rolach narratora oraz Ducha Świąt, Julia Kwiecińska w rolach opiekunki oraz Pani Basi, Wiktor Banasik w roli Buchaltera, Lena Kanaan w roli dziecka, Robert Kanaan w roli Ducha Marleya, Alicja Jackowska oraz Anna Kobiela-Kanaan w roli kobiet, Anastazja Wojtasik w roli Małgosi, Julia Śliwczyńska w roli Marty, Adam Wojtasik w roli Tomaszka, Zofia Jackowska w roli Eleonory Scrooge, Lena Kanaan w roli Fanny, Maciej Mąka, Anastazja Wojtasik, Julia Śliwczyńska oraz Lena Kanaan w roli dzieci.

Za opracowanie, reżyserię, muzykę, realizację oraz montaż nagrań wideo odpowiedzialni są Robert Kanaan oraz Anna Kobiela-Kanaan.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.