ŚMIERTELNE POTRĄCENIE NA DK15/25. ZGINĘŁA NA OCZACH RODZICÓW – AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA ‼️

Strzeleńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Wymysłowicach na drodze krajowej nr 15. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 21-letnia kobieta.

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj (11.12.2022) o godzinie 4:30 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wymysłowice. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 67-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen T4 jadąc od Inowrocławia w kierunku Strzelna potrącił kobietę, która nagle wbiegła na jezdnię. Pomimo udzielenia pierwszej pomocy, 21-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego zmarła na miejscu. Decyzją prokuratora ciało kobiety zabezpieczono celem wykonania sekcji zwłok. Policjanci wykonali badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierującego Volkswagenem – mężczyzna był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratury policjanci ze Strzelna.

Policjanci apelują do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok, a widoczność jest zdecydowanie gorsza.W takich warunkach piesi poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym powinni dla własnego bezpieczeństwa używać elementów odblaskowych.Odblaski widać z daleka, więc zwykła opaska lub kamizelka pozwoli kierowcy w porę zauważyć pieszego, co daje mu czas na odpowiednią reakcję.asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dzisiaj w godzinach wczesnorannych na drodze krajowej DK15/25 na wysokości miejscowości Wymyłowice doszło do śmiertelnego potrącenia mieszkanki wsi Wymysłowice (21lat), przez prawidłowo jadący pojazd marki Volkswagen T4, kierowany przez 66-letniego mieszkańca Sierpca. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia uczestniczył m.in. zastęp OSP Strzelno. Według nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta została potrącona przez samochód podczas przechodzenia przez jezdnię. Świadkiem całego zdarzenia byli rodzice kobiety.

Jeden komentarz do “ŚMIERTELNE POTRĄCENIE NA DK15/25. ZGINĘŁA NA OCZACH RODZICÓW – AKTUALIZACJA

  • Najszczersze wyrazy współczucia dla Pana Sławka i rodziny. Wczesny poranek praktycznie żadnych samochodów i ginie młoda dziewczyna ? Co można powiedzieć o takiej sytuacji ? Tak widocznie miała zapisane :(. Gdy czytam różne komentarze na różnych portalach to żal bierze jakie rzeczy można wypisywać. Kto z nas chciałby być w sytuacji rodziny ? Uszanujmy to

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.