NASI JUNIORZY JAK ZWYKLE W FORMIE – ALFA 99 STRZELNO

Kolejne zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy młodsi, wygrywając z UKS Iskra Bydgoszcz 40:35 (21:19).

Już przed meczem było wiadomo, że będzie to ciężkie spotkanie dla obu drużyn i rzeczywiście tak było. Pierwsza połowa rozpoczęła się od prowadzenia naszego zespołu, który osiągnął 2 – 3 bramkową przewagę. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić Bydgoszczanie, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania, by za chwilę wyjść na 2 – bramkowe prowadzenie. Jednak końcówka pierwszej połowy należała do naszych zawodników, którzy do szatni schodzili przy wyniku 21:19 na swoją korzyść.

Od początku drugiej połowy oglądaliśmy zaciętą rywalizację, w której drużyny grały gol za gol. Nikt nie chciał odpuścić, jednak to Alfa około 45. min zaczęła osiągać wyższą, bo aż 5 – bramkową przewagę, którą “dowieźli” do końca i ostatecznie wygrali 40:35, dopisując kolejne 3 punkty na swoje konto!

Wielokrotnie dziękowaliśmy kibicom, ale to co dziś zrobiliście przechodzi nasze pojęcie. Prawie komplet ostatni raz w naszej hali widzieliśmy, gdy seniorzy grali w 2. lidze. A Wy wypełniacie halę na rozgrywkach młodzieżowych, w środku tygodnia! Wielkie dzięki za takie wsparcie i z naszej strony wielkie ukłony.

▶️Alfa 99 Strzelno – Iskra Bydgoszcz 40:35 (21:19)

Alfa: J. Wegner, Sz. Musiałowski – Sz. Tomaszewski 10 goli, O. Winiarczyk 9, W. Błochowicz 6, T. Piotrowicz 6, E. Jankowiak 5 (4 min. kary), Sz. Wajdel 3, A. Kwiatkowski 1 (4), Sz. Karmonik, Sz. Konieczny

Trener: Bartłomiej Zbytniewski

Kierownik drużyny: Michał Piotrowicz

Sedziowie: Jakub Grzywiński, M. Maćkowiak (oboje Bydgoszcz)

Sponsorzy:

Urząd Miejski w Strzelnie

Mechanik z powołania

RCU Ubezpieczenia Strzelno

Ew-Dom

Maximum Strength Scotland

M – CARS Transport Międzynarodowy

AtomProjekt

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.