KONFERENCJA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU MOGILEŃSKIEGO

24 września w ZS w Mogilnie odbyła się Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego. Oficjalne otwarcie konferencji miało miejsce w auli ZS w Mogilnie o godz. 9:00. Wydarzenie poprowadził Duet NiN-Konferansjerzy – Radosław Nowak i Karol Nawrot. Głos zabrali zaproszeni goście oraz prelegenci: Agnieszka Jankowiak-Maik, Jakub Kochowicz, Monika Siwak i Damian Klich, Mateusz Konieczny, Wiktoria Debabowa i Dawid Bochenek, Adrian Ignasiak oraz Jan M. Grabowski.

Autor: Marek Kwiatkowski

Przybyłych gości i uczestników spotkania przywitał Prezes Stowarzyszenia Pozarządowe Mogilno Jarosław Gębala. Na uczestników czekały 3 warsztaty, które odbywały się w siedmiu salach. Każdy uczestnik mógł wybrać temat, który go interesował. Łącznie w warsztatach udział wzięło 57 osób. Dzisiejsza sobota w ZS w Mogilnie upłynęła nam pod hasłem warsztatów. Każdy uczestnik miał do wyboru 7 tematów- myślę, że każdy znalazł coś dla siebie. Cieszę się, że dopisała nam frekwencja jak i partnerzy. Dziękuję wszystkim za udział. Organizacyjnie wszystko przebiegło bez zakłóceń. Uczestnicy stawili się praktycznie w 100-procentowej frekwencji. Mam nadzieję, że przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja. Na razie nie będę zdradzał szczegółów.- tak o konferencji powiedział Jarosław Gębala.

Oto partnerzy wydarzenia: Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego na czele z Elżbietą Piniewską Przewodniczącą Sejmiku Woj. Kujawsko-Pomorskiego Powiat Mogileński na czele ze Starostą Panem Tomaszem Krzesińskim Gmina Mogilno na czele z Burmistrzem Panem Leszkiem Duszyńskim Gmina Strzelno na czele z Burmistrzem Panem Dariuszem Chudzińskim Gmina Dąbrowa na czele z Wójtem Panem Marcinem Barczykowskim Gmina Jeziora Wielkie na czele z Wójtem Dariuszem Ciesielczykiem Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego ogólnopolska akcja Masz Głos na czele z naszą koordynatorką Iwoną Janicką Zespół Szkół w Mogilnie na czele z Dyrektorem Panem Zbigniewem Grzechowskim Duet NiN – Konferansjerzy Fundacja Ekspert-Kujawy Firma w3m.pl Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Ewa Szarzyńska ZAZ Przyjezierze na czele z Kierownik Panią Joanną Rusztyk Patroni medialni: CMG24.pl Polskie Radio PiK Wasze Radio FM StrzelnoOnline Pałuki i Ziemia Mogileńska Osoby zaangażowane w przygotowanie konferencji to: Kinga Woroch, Radzym Jankiewicz, Izabela Rogowska, Edyta Owsińska, Wojciech Kowalski, Olga Pawłowska, Nina Wojtaszewska – Nowak, Marta Łapka, Ewa Szarzyńka, Barbara Narbut, Barbara i Piotr Śmigiel, Radosław Nowak, Karol Nawrot, Wioletta Michalak, Waldemar Żelazny, Zofia Gąsior, Karol Oktabiński, , Marcin Wietrzykowski , Rafał Śmiłowski, Wiktoria Zbiranek, Marek Kwiatkowski, Agnieszka Ziółkowska, Marcin Zieliński , Katarzyna Wasilewska, Ewa Żukowska oraz pracownicy i wolontariusze ZS Mogilno.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.