ODPOWIE ZA POSIADANIE DUŻEJ ILOŚCI NARKOTYKÓW

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 26-latek zatrzymany przez policjantów mogileńskiej komendy. W domu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli kilogram marihuany. Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie ustalili, że w jednym z domów na terenie powiatu mogileńskiego  mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. W miniony poniedziałek (21.03.2022) policjanci pojechali więc do wytypowanej wcześniej posesji, aby to sprawdzić. Na miejscu zastali 26-latka, który oświadczył, że w domu nie ma żadnych substancji zabronionych.

Policjanci nie dali wiary zapewnieniom mężczyzny i przystąpili do przeszukania. W piwnicy ujawnili 25 szklanych słoików z zawartością suszu roślinnego o łącznej wadze jednego kilograma. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to marihuana. 26-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj (22.03.2022) usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp.  Tomasz Bartecki

rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.