OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI „NIEZAPOMNIANE MELODIE” 2022

Dom Kultury w Strzelnie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie po raz trzeci organizują Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Niezapomniane Melodie”!Wszyscy młodzi adepci śpiewu po raz kolejny będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, wykonując dzieła wybitnych piosenkarzy i muzyków, którzy odeszli.

Udział w Festiwalu to wspaniała okazja dla młodych, początkujących dopiero muzyków i piosenkarzy, do rozwoju swoich talentów wokalnych. „Niezapomniane Melodie” dadzą możliwość odkrycia na nowo utworów oraz artystów, którzy swoją twórczością odcisnęli piętno na świecie muzyki. A wszystko to pod czujnym okiem wybitnego jury, które może się pochwalić wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie śpiewu!

Festiwal odbędzie się 04.06.2022 w Domu Kultury w Strzelnie, znajdującym się przy ul. Gimnazjalnej 26. Więcej informacji o Festiwalu można znaleźć w regulaminie, który wraz z formularzem zgłoszeniowym jest dostępny do pobrania na stronie internetowej Domu Kultury: www.dkstrzelno.pl/kontakt/do-pobrania. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.