USZKODZIŁ SAMOCHODY W STRZELNIE – STANIE PRZED SĄDEM

Strzeleńscy policjanci ustalili sprawcę uszkodzenie 6 samochodów stojących na poboczu jezdni. 21-latek swoim działaniem spowodował straty w wysokości 5300 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za swój wybryk niebawem odpowie przed sądem.

Do uszkodzenia pojazdów doszło w Strzelnie na ulicy Ślusarskiej. Policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali informację o mężczyźnie, który około godziny 3:00 w nocy miał uszkodzić kilka samochodów stojących na poboczu jezdni.
Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, ujawniając 6 pojazdów, które miały m.in. uszkodzone boczne lusterka, wgniecenia karoserii, oderwane tablice rejestracyjne oraz zarysowania powłoki lakierniczej. Pokrzywdzeni właściciele wycenili powstałe straty na kwotę 5300 złotych. 

Policjanci natychmiast podjęli działania, żeby ustalić i zatrzymać sprawcę. Na podstawie zebranych informacji wytypowali i zatrzymali 21-letniego mieszkańca Strzelna. Mężczyzna wyjaśnił, że w drodze do domu uszkodził nieświadomie kilka napotkanych samochodów. Swoje zachowanie tłumaczył wypiciem zbyt dużej ilości alkoholu. Za ten chuligański wybryk 21-latek odpowie niebawem przed sądem. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. 

st. asp. Tomasz Bartecki

rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.