„WĘGLOPASZ” WOLI ZAPŁACIĆ KARĘ I ZRYWA PRZETARG

15 października w artykule pt. „CZEKA NAS DROGA ZIMA – BĘDZIE DROŻEJ O 80%” pisaliśmy o rozstrzygniętym przetargu na dostarczenie opału do jednostek organizacyjnych, takich jak: Osiedle Piastowskie 4 w Strzelnie, blok przy ul. Michelsona 21, Urząd Miasta i Gminy Strzelno, budynki mieszkalne w Ciechrzu, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Strzelnie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie, Szkoła Podstawowa im. G. Zielińskiego w Markowicach. Z uwagi na gwałtowny wzrost cen węgla (cena za tonę przekroczyła 1000 zł) firma „Węglopasz” postanowiła zapłacić karę i odstąpiła od podpisania umowy na dostarczanie opału dla Gminy Strzelno.

2 komentarze do “„WĘGLOPASZ” WOLI ZAPŁACIĆ KARĘ I ZRYWA PRZETARG

 • 26 października 2021 o 14:46
  Permalink

  Chciałem się zapytać zarówno redaktora jak i Pana Burmistrza gdzie uczęszczali do szkoły? Już w klasach początkowych szkoły podstawowej uczą jak poprawnie budować wypowiedź czy pytanie.

  Odpowiedz
  • 26 października 2021 o 14:56
   Permalink

   Może przez to, że wyrwałem się na szybko z pracy. Mówcą to ja nigdy dobry nie byłem. Ale zachęcam do działania. Może Mości Pan poprowadzi tudzież onegdaj kolejną „Strzelnicę” ? Pozdrawiam serdecznie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: