„NA SKRZYDŁACH ZAZ-U” – I BIEG OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

I Bieg Osób Niepełnosprawnych „Na skrzydłach ZAZ-u” przechodzi do historii! W sobotę, 11 września zawodnicy z niepełnosprawnościami wystartowali w „I Biegu Osób Niepełnosprawnych” pod hasłem „Na skrzydłach ZAZ-u”. To pierwszy taki bieg w naszym regionie. Celem imprezy była integracja poprzez aktywność fizyczną i jednocześnie wspólną zabawę. Zawodnicy pełni energii wzięli udział w biegach na dystansie 1 lub 2 kilometrów oraz 800 m (dla osób poruszających się na wózkach). Sponsorzy wczorajszej imprezy to:

BANK SPÓŁDZIELCZY w Strzelnie

BURMISTRZ STRZELNA DARIUSZ CHUDZIŃSKI

WICEBURMISTRZ EWA SZADKOWSKA

KAROL RAKONIEWSKI

PAWEŁ CZOBOT „ART-BUD”

STOWARZYSZENIE ECCE HOMO W STRZELNAIE

RADNY BOROWSKI MARCIN (MAX ELEKTRO)

FATPOL TOOLS

MRÓWKA STRZELNO

OERLEMANS FOODS POLSKA SP Z O. O.

STREFA PIĘKNA AGNIESZKA MATELA Dyrektor ZAZ-u Joanna Kowalska podziękowała wszystkim na swoim profilu: „Brak również słów by opisać moją wdzięczność za ten dzień. Wobec uczestników, współpracowników i wszystkich dobrych dusz, które razem z nami stworzyły ten magiczny klimat. To był jeden z tych „dni do pudełka”, jestem wzruszona. Do zobaczenia za rok!” Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani pamiątkowymi medalami.

Serdecznie gratulujemy!

“Bieganie – jest ogromnym znakiem zapytania stawianym sobie każdego dnia. Czy będziesz mięczakiem, czy będziesz silny dzisiaj?” – Peter Maher, maratończyk, Olimpijczyk

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: