ZAZ DOSTARCZY POSIŁKI DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

W roku szkolnym 2021/2022 Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu będzie przygotowywał i dostarczał posiłki dla uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Dałkowskiego oraz Przedszkola przy ul. Kościuszki zdecydowała się na taki ruch z przyczyn ekonomicznych oraz ze względu na fakt, iż kuchnia w przedszkolu nie jest przystosowana do przygotowywania posiłków dla całego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.

Dyrekcja zapewnia również, że zmiana sposobu przygotowania posiłków nie będzie miała negatywnego wpływu na jakość serwowanych dań. Cena posiłków najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie. Z naszych informacji wynika, że Referat Oświaty w Strzelnie będzie dążył do tego, aby wszystkie placówki zarządzane przez Urząd Miasta w Strzelnie były zaopatrywane w posiłki przez ZAZ Przyjezierze. W ubiegłym roku szkolnym ZAZ zaopatrywał stołówkę w Szkole Podstawowej im. Jana Dałkowskiego przy ul. Gimnazjalnej oraz Żłobek „Krecik” (przy Rynku).

2 komentarze do “ZAZ DOSTARCZY POSIŁKI DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

  • No to znalazł Pan Burmistrz sposób jak wesprzeć finansowo niewydolny ZAZ

    Odpowiedz
  • Zacznijcie pisać prawdę. W Strzelnie Dyrektor to może jedynie iść do toalety bezpozwolenia Burmistrza. Tylko Burmistrz mógł wpaść na taki pomysł jak ratować wizerunek dyrektora ZAZ, którego sam notabene powołał.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.