FESTIWAL CZEKOLADY CORAZ BLIŻEJ

Wielkimi krokami zbliżamy się do Festiwalu Czekolady w Strzelnie! Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani jak my. Jeśli nie – uchylamy rąbek tajemnicy.

Na zakończenie wakacji, 27, 28 i 29 sierpnia na strzeleńskim Rynku Miejskim odbędzie się najsłodsza impreza tego lata! Zarówno miłośnicy zwykłej czekolady jak i bardziej wysublimowanych wyrobów czekoladowych będą mogli znaleźć coś dla siebie. Aby jednak uniknąć przejedzenia (co w przypadku czekolady jest chyba niemożliwe :D) zadbaliśmy również o artystyczną część wydarzenia. Wraz z agencją WeForm przygotowaliśmy program, dzięki któremu m.in. będzie można dowiedzieć się więcej o sztuce wytwarzania czekolady!Jeśli jednak bardziej zależy Wam na zwykłym spędzeniu czasu w miłej, rodzinnej atmosferze to z pewnością nie będziecie zawiedzeni! Podczas trzech dni imprezy wystąpi wielu artystów. Wśród nich będą znani naszemu miastu muzycy z gdyńskiego Teatru Muzycznego HALS. O odpowiednią atmosferę zadbają również artyści działający przy naszym Domu Kultury.
Jeśli jednak jesteście głodni wrażeń – przygotujcie się na pokaz ogniowy w wykonaniu Flow Visual Shows oraz inne występy doświadczonych kuglarzy i animatorów!
Impreza będzie ogólnodostępna dla każdego!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.