REMONT INSTALACJI KANALIZACYJNEJ NIEZBĘDNY !!

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radny Remigiusz Koprowski poruszył kwestię kanalizy na ul. Gimnazjalnej. Burmistrz Dariusz Chudziński podkreślił, że drugi przetarg na przebudowę ulicy Gimnazjalnej został unieważniony. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu, a mianowicie gmina złożyła wnioski o dofinansowanie w ramach programu rządowego na przebudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej.

Remont ul. Kościuszki oraz ul. Dąbrowskiego są na chwilę obecną zadaniem priorytetowym. Kolejne planowane zadania to przebudowa ul. Gimnazjalnej oraz ul. Powstania Wielkopolskiego (przewidywana wartość inwestycji to 22 068 467 zł), termomodernizacja budynku OSP, MGOPS oraz ZSP nr 2 (przewidywana wartość inwestycji to 2 500 000 zł) oraz Tęczowa Kraina (przewidywana wartość inwestycji wynosi 3 877 211 zł). Planowane inwestycje są bardzo kosztowne.

2 komentarze do “REMONT INSTALACJI KANALIZACYJNEJ NIEZBĘDNY !!

  • Gmina coś bardzo często unieważnia przetargi. Może tak portal podalby ich powód. W wypowiedziach burmistrza było dużo już lawirowania z rewitalizacja SP w Strzelnie gdzie dołożono ponad 770 tys. Zł. Powód prosty chęć pokazania się w miejscu o dużym zagęszczeniu mieszkańców ja Dariusz potrafię wybierać obiekty pod wybory a nie pod typowe potrzeby mieszkańców. Na stronie wojewody były wyniki złożonych wniosków. Strzelno dostało wsparcie na nową nawierzchni ulicy Kościuszki. Nie otrzymało natomiast środków na kanalizację. To dziwne, że portal o takich ważnych sprawach nie wspomina.

    Odpowiedz
  • Pingback:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.