ILE FAKTYCZNIE KOSZTOWAŁ PRZEJAZD KOLEJOWY ⁉️

Podczas czerwcowej sesji Rady Miasta Strzelna swoje sprawozdania przedstawiały poszczególne komisje funkcjonujące przy Radzie Miasta. Przewodniczący Komisji Finansów i Budżetu Piotr Pieszak poruszył sprawę wygórowanej według członków komisji ceny za remont przejazdu kolejowego przy ulicy Sportowej.

Według radnego Piotra Pieszaka kwota ta miała wynosić aż 38 000 zł. O czym nie omieszkał informować na forach społecznościowych.

Postanowiliśmy zainteresować się tą sprawą. Okazało się, że doszło najprawdopodobniej do nieporozumienia między skarbnikiem gminy Strzelno Januszem Balcerzakiem a radnym Pieszakiem, gdyż faktura za remont przejazdu opiewa na kwotę 12 000 zł. Natomiast wspomniana kwota 38 000 zł obejmowała jeszcze usługi naprawy dwóch przepustów drogowych o dużym obciążeniu.

Nadzór finansowy stanowi bardzo ważny element pracy radnych. Dobrze jednak przed rzuceniem oskarżeń skrupulatnie zebrać informacje.

Jedna myśl na temat “ILE FAKTYCZNIE KOSZTOWAŁ PRZEJAZD KOLEJOWY ⁉️

  • 20 lipca 2021 o 18:24
    Permalink

    12 tysięcy złotych za ten kawałek to i tak za dużo moim zdaniem. A zresztą czy nie robiła tego firma z ul. Powstania Wielkopolskiego? Bo coś kojarzę że ich tam widziałem? To jak to jest że fakturę wystawia czy tam notę ZGKiM? Proszę o dokładne wyjaśnienie no to nasza klasa z podatków. Proszę także o podanie ceny za położenie kostki w parku Kościuszki bo tam chyba też robiła ta firma.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: