PIKNIK I ZAWODY HOBBY HORSE W ŁĄKIEM

Mamy przyjemność poinformować o kolejnej wakacyjnej atrakcji! Tym razem zapraszamy na zawody w „Hobby horse”, które odbędą się o godzinie 16:30, 24.07 przy stadninie koni w Łąkiem. Mamy ostatnie wolne miejsca, więc polecamy się pospieszyć! Zaleca się jednak przybyć wcześniej, gdyż piknik rozpoczyna się o godzinie 16:00. Przewidziany jest ogrom atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych uczestników zabawy.


Plan imprezy prezentuje się następująco:
– 14:45 – zbiórka uczestników rajdu rowerowego i nordic walking na Placu
Św. Wojciecha
– 15:00 – start rajdu
– 16:00 – otwarcie pikniku
– 16:30 – zawody hobby horse
– 19:00 – potańcówka w stylu Country
– 22:00 – kino plenerowe

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, cały czas dostępne będą dla uczestników inne formy rozrywki, takie jak: paintball – laser tag, strzelanie z łuków, wata cukrowa, popcorn, coś smacznego dla każdego oraz wiele innych gier i zabaw.
Dla uczestników, którzy nie będą w stanie do nas dotrzeć przewidzieliśmy darmowy transport. Chętni będą mogli stawić się przed Urzędem Miasta w Strzelnie od godziny 15:30, gdzie czekał będzie kierowca. Samochód będzie kursował co pół godziny.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępny na stronie eccehomostrzelno.com lub w biurze Stowarzyszenia Ecce Homo, ul. Kościelna 12/3, Strzelno. Wypełnione formularze prosimy dostarczyć do biura osobiście lub mailowo na adres mailowy: eccehomo.strzelno@gmail.com do 22.07.2021.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: