LATO Z MOTOROWODNIAKAMI W PRZYJEZIERZU

W ostatni weekend czerwca, 26.06 od godziny 10:00 oraz 27.06 od godziny 10:00, Lato z Motorowodniakami zawita na główną plażę Przyjezierza! Jest to projekt, w ramach którego już od 6 lat realizowane są bezpłatne zajęcia dla dzieci, podczas których każdy chętny może rozpocząć swoją przygodę na wodzie z narciarstwem wodnym i wakeboardingiem. Zapisani uczestnicy znajdują się pod nadzorem doświadczonych instruktorów oraz opiekunów, którzy zdradzą im tajniki sportów wodnych oraz zapewnią bezpieczeństwo.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rozpoczęciu bezpiecznych wakacji nad wodą! Celem projektu jest zachęcenie dzieci do zdrowego, aktywnego oraz bezpiecznego spędzania czasu wolnego nad wodą.

Oprócz bezpłatnych zajęć dla najmłodszych przewidziane są również inne atrakcje dla osób w każdym wieku. 26.06 od godziny 12:00 do godziny 17:00 odbędzie się „Rzuć kolorem”, czyli alternatywa do festiwali kolorów. Główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi, którym wszyscy wspólnie posypują się o pełnych godzinach, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć muzyka odtwarzana przez DJ’a. Oprócz sprzedaży proszków co godzinę będzie można wygrać paczki z kolorowymi proszkami.

Ponadto Lato z Motorowodniakami będzie również inauguracją sezonu letniego. Z tej okazji, w niedzielę 27.06 od godziny 15:30 prezentować się będą artyści z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich. Wystąpią:

  • Orkiestra Dęta z Jezior Wielkich
  • Zespół Taneczny „Fresh Dance”
  • Zespół Taneczny „Revolta”
  • Wokalista Axel Drop
    O godzinie 17:00 odbędzie się występ gwiazdy wieczoru – Dixie Team!

Serdecznie zachęcamy wszystkich do przybycia. 26.06 oraz 27.06 czeka na Was wiele atrakcji, mamy nadzieję, że skorzystacie!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: