MAŁA RETENCJA W MOJEJ SZKOLE – KONKURS

Fundacja Powiatu Mogileńskiego w ramach realizacji projektu „Mała retencja w Mojej Szkole” zaprasza dzieci i młodzież do udziału w spotkaniu na temat gromadzenia i wykorzystania wód opadowych,  które odbędzie się 19 kwietnia o godz.10:00 poprzez platformę Google Meet. Link do wydarzenia zostanie udostępniony w dniu spotkania na stronie www.powiat.mogilno.pl

Ponadto Zarząd Fundacji Powiatu Mogileńskiego Zaprasza dzieci i młodzieży ze szkół oraz ośrodków wychowawczych znajdujących się na terenie samorządu Powiatu Mogileńskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym (technika wykonania prac- dowolna)na zaprojektowania oczka wodnego. Wykonane prace należy dostarczyć do siedziby Fundacji Powiatu Mogileńskiego na adres Bielice 20, 88-330 Gębice do dnia 30.04.2021r..  Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody. Regulamin konkursu plastycznego dostępny w załączniku.

Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.