PROJEKT „Mała retencja w Powiecie Mogileńskim”KONFERENCJE ON-LINE

Starostwo Powiatowe w Mogilnie w ramach realizacji projektu pt. „Mała Retencja w Powiecie Mogileńskim”  zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konferencjach on-line, podczas których zostanie omówiony problem suszy. Ponadto w trakcie wydarzeń przybliżona zostanie tematyka małej retencji oraz przedstawione zostaną działania jakie może podjąć każdy mieszkaniec Powiatu Mogileńskiego w celu zatrzymania wód opadowych na terenie własnej nieruchomości oraz sposoby ich dalszego wykorzystania.

W ramach realizacji projektu na terenie każdej z gmin wchodzących w skład Powiatu Mogileńskiego w najbliższych tygodniach powstaną łąki kwietne.

Harmonogram konferencji

– Gmina Jeziora Wielkie – 12 kwietnia 2021r. o godz. 12:00

– Gmina Strzelno – 13 kwietnia 2021r. o godz. 12:00

– Gmina Dąbrowa – 15 kwietnia 2021r. o godz.12:00

– Gmina Mogilno – 16 kwietnia 2021r. o godz. 12:00

Wszystkie konferencje odbędą się w formie zdalnej poprzez platformę Google Meet link do spotkania zostanie udostępniony w dniu wydarzenia na stronie http://www.powiat.mogilno.pl

Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.