BYŁA WALKA, ZABRAKŁO ZWYCIĘSTWA

Porażką 28:29 (12:13) zakończył się dzisiejszy wyjazd do Kowala, gdzie zmierzyliśmy się z AZS – em Włocławek. Pierwsza połowa była niezwykle zacięta, o czym może świadczyć fakt, że tylko raz jedna z drużyn osiągnęła 2 – bramkowe prowadzenie, natomiast przez pozostałą część gry wynik oscylował cały czas wokół remisu.

Podobnie rozpoczęła się druga połowa. Dopiero w 43. min. gospodarzom udało się osiągnąć 3 gole przewagi. Od tego momentu Strzelnianie mocniej przycisnęli w obronie, skuteczniej zagrali w ataku i w 47. min. to Alfa prowadziła 28:26.Niestety nadeszła końcówka, 3 celne rzuty gospodarzy i przegrywamy 28:29.▶ AZS Włocławek – Alfa 99 Strzelno 29:28 (13:12)

Alfa: J. Wegner – Sz. Tomaszewski 6, O. Winiarczyk 6 (2 min. kary), W. Błochowicz 4, E. Jankowiak 4 (2), A. Kwiatkowski 4, T. Piotrowicz 4, Sz. Wajdel. Trener: Bartłomiej Zbytniewski Sędziowie: Robert Bejgier (Kowalewo Pomorskie), Jakub Zakrzewski (Brodnica)

Źródło: UKS Alfa 99 Strzelno