“45 LAT ORKIESTRY DĘTEJ ZE STRZELNA”

„45 lat Orkiestry Dętej ze Strzelna” to druga książką, którą Dom Kultury w Strzelnie wydaje w ramach projektu „Promocja muzycznych tradycji Strzelna i okolic poprzez zakup wyposażenia do prowadzenia edukacji muzycznej, organizację dwóch imprez muzycznych, dwóch imprez promujących wydane książki oraz wydanie dwóch książek”. W czwartek, 25.03.2021, o godzinie 18:00, na Facebooku Domu Kultury w Strzelnie odbędzie się transmisja na żywo ze spotkania promującego książkę autorstwa jednego z kapelmistrzów Orkiestry, Piotra Barczaka.

Książka zawiera w sobie sporo informacji z działalności Zespołu, sprzed czasów formalnego zawiązania Orkiestry, aż po dzień dzisiejszy. Opisy pracy najważniejszych osób w Zespole oraz największe osiągnięcia z pewnością przykują uwagę czytelników! Szczegółowa treść książki zawiera również informacje o wszystkich byłych i obecnych członkach kapeli. Darmowe egzemplarze książek będzie można odebrać w Domu Kultury w Strzelnie.

Realizacja projektu nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, które na terenie Powiatu Mogileńskiego realizuje Lokalną Strategię Rozwoju – odpowiada za wydatkowanie na naszym terenie środków finansowych w postaci grantów.

Wydarzenie odbędzie się w formie transmisji online, dlatego każdy uczestnik będzie mógł bez ograniczeń skorzystać z poszerzenia swoich informacji dotyczących jednej z pereł naszego miasta – Orkiestry Dętej!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.