DZIELNICOWI Z WIZYTĄ W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY

Dzielnicowi ze Strzelna aktywnie włączają się w projekty profilaktyczne skierowane do seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Ostatnio odwiedzili podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie i sposobach unikania zagrożeń.

Dzielnicowi kolejny raz spotkali się ze społeczeństwem, aby wspólnie porozmawiać o bezpieczeństwie. W miniony czwartek (11.03.2021) asp. Krzysztof Borowski i asp. szt. Krzysztof Sielecki odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie. Policjanci omówili najczęstsze metody oszustw na szkodę osób starszych oraz dali wskazówki, jak zadbać o zdrowie w czasie pandemii Covid-19, jak unikać zagrożeń będąc w sklepie, na drodze, a także w domu.

Dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami ważnym elementem spotkania było poznanie zakresu kompetencji dzielnicowych i możliwość bezpośredniej rozmowy z funkcjonariuszami na temat nurtujących ich problemów.

Dzielnicowi zachęcali podopiecznych do kontaktu z nim, jako policjantami pierwszego kontaktu, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

One thought on “DZIELNICOWI Z WIZYTĄ W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY

  • Ocho! Mahoney w akcji! Strach się bać…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.