BEZ PUNKTÓW – Było blisko niespodzianki 👏🏻

Teoretycznie nie było o czym marzyć, w praktyce sensacja i 2 punkty były dosłownie na wyciągnięcie ręki. Niestety z Bydgoszczy wracamy bez punktów przegrywając 18:19 (11:10).

W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy byli zdecydowanym faworytem. Uzyskali szybko 3 – bramkowe prowadzenie, jednak nie zraziło to naszych zawodników, którzy doprowadzili do stanu 5:5. W kolejnych minutach żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć zdecydowanego prowadzenia, a dzięki dobrej końcówce na przerwę Alfa 99 schodziła prowadząc 11:10.Obraz gry w drugiej połowie niewiele się zmienił.

Obie drużyny postawiły na mocną obronę, a wynik cały czas oscylował wokół remisu. Na 5 minut przed końcem jeszcze prowadziliśmy 18:17, jednak końcówkę lepiej rozegrali gospodarze i to oni mogą dopisać do swojego konta 2 punkty.Pozostaje sportowa złość, ale jednocześnie DUMA z chłopaków, że potrafili wznieść się na swój najwyższy poziom🔥💪#Walczymy▶️ Iskra I Bydgoszcz – Alfa 99 Strzelno 19:18 (10:11)Alfa 99: J. Wegner – O. Winiarczyk 7 bramek (2 min. kary), T. Piotrowicz 3, Sz. Tomaszewski 3, W. Błochowicz 3, E. Jankowiak 1 (2), A. Kwiatkowski 1 (2), B. Jackowski, Sz. Wajdel, F. Brejecki.Sędziowie: Damian Czajkowski, Mateusz Maćkowiak (Bydgoszcz)

Zredagował: Krzysztof Kaźmierski