NIEBIESKIE SERDUCHO – IX FESTIWAL „fArt”

 W dniu 26 listopada miała miejsce uroczysta gala konkursowa IX Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych fArt pod hasłem „Wiara i Rozum organizowanego przez Fundację Wiatrak w Bydgoszczy. W tym roku nagrodę główną w kategorii muzyka zdobyło Stowarzyszenie  Pomocy Osobom z Autyzmem i Zaburzeniami Pokrewnymi oraz Ich Rodzinom Niebieskie Serducho piosenką „ Ciesz się , uśmiechaj się , tańcz i żyj” w wykonaniu uczestników warsztatów treningu umiejętności społecznych oraz wolontariuszek ze scholi Dzieci Boga ze Wszednia. Serducho reprezentowali:

Tymoteusz Janeczko, Trzemeszno,Wojciech Janowczyk, Świerkówiec koło Mogilna, Czesław Przygoda, Mogilno, Jan Przygoda, Mogilno,Wiktoria Szalaty, Mogilno.

 Jesteśmy bardzo dumni z Naszej Serduchowej Młodzieży. Pokazali innym a przede wszystkim sobie, że potrafią wspólnie działać, tworzyć. Dla Nas jest to dowód na to, że działania Serducha idą w dobrym kierunku. Wierzymy w drugiego człowieka, w jego pasję, dajemy możliwość jej  rozwijania w atmosferze wzajemnej akceptacji, zrozumienia. I wtedy dzieją się cuda.   Dziękujemy Pani Karolinie Kicińskiej oraz Wolontariuszkom ze Wszednia za pomoc i otwarte serca. Dziękujemy za wszystkie płynące do Naszych Artystów gratulacje.

źródło: LINK

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: