STRZELNICA Z ELŻBIETĄ PINIEWSKĄ

Gościem kolejnego odcinka naszego programu “STRZELNICA – PYTANIA W SEDNO” była przewodnicząca Sejmiku Kujawsko – Pomorskiego Elżbieta Piniewska. Tematem rozmowy była rewitalizacja Markowic, oraz protesty kobiet.

Sponsorem odcinka był radny miasta Strzelna Remigiusz Koprowski.

2 komentarze do “STRZELNICA Z ELŻBIETĄ PINIEWSKĄ

  • Dużo się krzyczy o PIS-owskiej telewizji publicznej, ale analizując Wasz portal to można powiedzieć to samo z tym, że KOTV. Czytając wpisy Pana redaktora na fb nie mam się czego dziwić, że portal ten służy wyłącznie do promowania przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej oraz osób wspierających te ugrupowanie. Jak ktoś śledzi uważnie stronę www czy fb to widzi na przykładzie samego Burmistrza jak Pan redaktor stara się go promować. Ale cóż jak pisze się o wybranych i pozytywnie odbieranych przez mieszkańców wiadomościach. Przypomina to PRL. Gdzie ludzie mieli widzieć i słyszeć tylko to co było przez władzę pożądane. Ponoć w Strzelnie blisko do Białorusi pod względem rządów. Albo jesteś za albo stajesz się wrogiem. No cóż znany system z DPS-u,
    Pozdrowienia z DE.

    Odpowiedz
  • Drogi “mieszkańcu” kimkolwiek jesteś. Nasz portal jest otwarty dla wszystkich. Z chęcią gościmy każdego ciekawego gościa. To jest dla nas woda na młyn. Tylko czy ktoś się do nas zgłasza ? Nie bardzo. A promować burmistrza będziemy, bo o dobrych rzeczach trzeba informować.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.