MANIFESTOWALI RÓWNIEŻ W STRZELNIE

W niedzielę 25 października na strzeleńskim Rynku zorganizowana została spontaniczna manifestacja w obronie praw kobiet. Blisko 300 osób przemaszerowało ulicami Strzelna. Grupa zebrała się również pod siedzibą PIS na ul. Szkolnej, gdzie złożone zostały znicze.

Kolejna manifestacja planowana jest na poniedziałek 26 października. O godzinie 18:00 protestujący będą manifestować pod siedzibą PIS na ul. Szkolnej.

Organizatorki protestu prosiły o przekazanie informacji, aby na znak solidarności namalować kształt ust na maseczkach.

7 myśli na temat “MANIFESTOWALI RÓWNIEŻ W STRZELNIE

 • 25 października 2020 o 23:06
  Permalink

  Ja tu widzę ledwo grupę do 100 osób. Redaktora chyba poniosło z tą liczbą.

  Odpowiedz
  • 26 października 2020 o 07:31
   Permalink

   Typ w koszulce konstytucja walczy przeciw konstytucji… W życiu nie sądziłem że zobaczę taki kabaret.

   Odpowiedz
 • 26 października 2020 o 06:12
  Permalink

  Na przemarszu większość gimbazy mają szczęście że ich rodzice x lat temu nie wyskrobali. Barany z małymi dziećmi poszły nie wierzę ręce opadają. Szwagier czy ci się sufit na głowę nie spadł? Może gdzieś na budowie? Co? Koszulka konstytucja a czy choć raz przeczytałeś konstytucję? To właśnie Konstytucja broni życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci czy to ci się podoba czy nie. Jeśli PiS ci nie pasuje to wyjedź z tego kraju może do ubogaconej kulturowo Francji? Tak myślałem że tam będziesz tańcował i mnie w sumie nie zaskoczyłeś przywódco gimbazy. Ale że pan były komendant SM nie wie co to zakaz zgromadzeń? Dopiero co strzegły przestrzegania prawa a teraz sam je łamie. No i brawo za wypowiedzi do kamery i odwracanie twarzy co niektórych jak kamera najeżdżała.

  Odpowiedz
 • 26 października 2020 o 07:55
  Permalink

  Może z 100 osób było. Ciekawe jest to, że tym razem nie było nikogo z władz gminnych czy to powiatowych. Boją się Pis-u? Nasz wielce panujący Dariusz,który lubi jak model pozować do zdjęć również się nie pokazał. Pewnie zaraz będzie wymówka, że coś mu ważniejszego wypadło.Sądze jednak, że wolał zachować sie jak struś i schować głowę w piasek. To stwierdzenie również tyczy się radnych. Chyba że wyrok TK im się podoba to niech to na forach publicznych ogłoszą.

  Odpowiedz
  • 26 października 2020 o 20:48
   Permalink

   W niedzielę uczestniczyłem w marszu w Mogilnie, zaś w poniedziałek byłem na marszu w Strzelnie. W obydwu przypadkach byłem tam jako Marian Mikołajczak-obywatel.

   Odpowiedz
 • 26 października 2020 o 11:38
  Permalink

  wpisać ludzie w google Deutsches Jungvolk i ustawić żeby grafikę pokazało, ten znak co z nim manifestują kobiety to inaczej Deutsches Jungvolk – obowiązkowa, od 1939 r., organizacja w strukturach Hitlerjugend, zrzeszająca chłopców w wieku 10–14 lat. Opierała się na ideologii nazistowskiej oraz rasistowskiej wizji aryjskiej wyższości rasowej.

  Odpowiedz
 • 26 października 2020 o 20:42
  Permalink

  No i widać komentarz zadziałał bo część radnych gminnych i powiatowych się pojawiła co widać na filmie i zdjęciach zamieszczonych w innych stronach.Jednak nadal brak Głównego włodarza Strzelna chyba nie zdążył jeszcze wyjąć głowy z piasku a raczej dziury PIS-u. Nie trzeba quizu zakładać bo tylko się ośmieszasz redaktorze. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: