„POMOCNA DŁOŃ” DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Stowarzyszenie „Pomocna dłoń”, zorganizowała dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, uczęszczającej do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie, dodatkowe, bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne. W ramach zajęć dzieci mają zapewnione wyjazdy na basen oraz korzystają ze specjalistycznych sal terapeutycznych w Centrum Terapii „Animus”. Koszty zakupu biletów oraz wynajęcia sal pokrywane są z funduszy pozyskanych w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych powiatu mogileńskiego na rok 2020.


Cieszy niezmiernie fakt, że Stowarzyszenie od samego początku powstania aktywnie włącza się w terapię i rehabilitację osób niepełnosprawnych poprzez wspieranie działań Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie. W przyszłym roku planowane jest zwiększenie ilości zajęć o kolejne formy rehabilitacji, np. o hipoterapię.
Dziękujemy wszystkim za przekazywanie 1% podatku, dzięki któremu nasza organizacja może zapewniać wymagany wkład własny przy zgłaszaniu wszelkiego rodzaju projektów konkursowych. Zachęcamy już teraz do wskazania naszej organizacji przy rozliczaniu podatku za 2020 r. Z góry dziękujemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: