KULTOWA BAJKA W PROGRAMIE STRZELEŃSKIEGO DOMU KULTURY!

Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu już po raz drugi bierze udział w programie „Teatr Polska”. Tym razem w trasę wyruszy spektaklNiedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?” w reżyserii Michała Tramera.

           Niedźwiedź i Masza…” to znana większości dzieci dowcipna i ciepła opowieść  o przyjaźni pozornie niemożliwej, ucząca, jak często, bazując jedynie na czyjejś powierzchowności, wydajemy o kimś krzywdzący, negatywny osąd. Spektakl Teatru „Baj Pomorski” oglądać mogą wszyscy, którzy skończyli 3 rok życia.

Trasa Teatru obejmować będzie cztery województwa. Jeśli chodzi o kujawsko-pomorskie, to rozpoczyna się ona  w Strzelnie, gdzie 4 października o godz.16:00 w miejskim Domu Kultury przedstawienie to zostanie zagrane.

Program „Teatr Polska” finansowany jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie ze środków pochodzących z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Bilety można nabyć w Domu Kultury w Strzelnie na ul. Gimnazjalnej 26. Cena jednego biletu wynosi 5 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: