„MiastoGra” – KONCERT PÓŁFINAŁOWY

MiastoGra z Jegomościem w kapeluszu – międzypokoleniowy, artystyczny projekt Domu Kultury. Angażuje on mieszkańców Strzelna w szereg działań i warsztatów kulturalnych. Połowa drogi do osiągnięcia naszych celów już za nami, w związku z tym zapraszamy na koncert półfinałowy.

W sobotę 12 września o godzinie 17:00 Ogrody Norbertańskie przy Parafii Świętej Trójcy i Najświętszej Maryi Panny po raz kolejny się ożywią. W programie koncertu przewidziane są występy lokalnych artystów, działających przy strzeleńskim Domu Kultury. Pokaz swoich zdolności przedstawią także uczestnicy warsztatów „MiastoGra”, którzy przygotowali na tę okazję piosenki rozrywkowe, rapowe oraz dadzą pokaz gry na instrumentach, które stworzone zostały z przedmiotów z recyklingu. Wśród artystów i zespołów znajdą się:

– Orkiestra Dęta ze Strzelna

– Kwintet, ale nie do końca…

– Chór Harmonia i Harmonijka

– Poturba

– Maja Królak

– Sandra Wawer

– Oliwia Lewicka

– Ave

– The Rocker’s Kids

Projekt „MiastoGraz z Jegomościem w kapeluszu” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Wszyscy chętni wciąż mogą dołączyć do grup warsztatowych „MiastoGra i rapuje”, „MiastoGra rozrywkę” oraz „MiastoGra na instrumentach recyklingowych”. Wstęp na koncert jest darmowy.

info: Dom Kultury w Strzelnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: