“STRZELNICA” ZE SZKOŁY W MARKOWICACH

Przedstawiamy zapis programu STRZELNICA. Tym razem nadawaliśmy ze Szkoły Podstawowej w Markowicach.

W trakcie programu mogliśmy usłyszeć od naszych rozmówców jakie procedury zostaną wdrożone w czasie covid-19. Dyrektor SP w Markowicach mówiła o wytycznych, jakie otrzymają dzieci i rodzice z chwilą rozpoczęcia roku szkolnego. Prosiła przede wszystkim rodziców o to, by pozostawać w kontakcie telefonicznym z dyrekcją i nauczycielami w razie problemów z samopoczuciem pociech. Podkreśliła, że w dalszym ciągu szkoła będzie korzystać z elektronicznych dzienników oraz zdalnych połączeń.
W trakcie rozmowy poznaliśmy również nazwiska dyrektorów w SOSW w Strzelnie i zespole szkolno-przedszkolnym przy ul. Gimnazjalnej.
Gośćmi programu byli: Maria Żukowska – dyrektor Szkoły Podstawowej w Markowicach, Anna Rywak – pełnomocnik burmistrza do spraw oświaty i burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński. Nie zabrakło pytań od widzów.

Sponsorem odcinka była firma Ubezpieczenia Rcu Strzelno

Jeden komentarz do ““STRZELNICA” ZE SZKOŁY W MARKOWICACH

  • NIE MA ŻADNEJ PANDEMII, a przepraszam jest; w mediach głównego nurtu, stworzona na zlecenie.COVID19 nawet nie jest wpisana do chorób zakaźnych!!Testy PCR są niewiarygodne dają fałszywy wynik, nadają się tylko do badań naukowych,hasło dla was to Nowy porządek świata który nam wprowadzają oznacza to dla nas brak praw człowieka to nam szykują.Każdy z nas ma dar myślenia dany od Boga tylko trzeba umieć z niego korzystać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.